Tolga ALİUSTA

Emniyet Genel Müdürülüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkan V. 1. Sınıf Emniyet Müdürü Tolga ALİUSTA nereli, nerede görevli, tüm detay haberler Protokol Haber'de.Ankara Emniyet Müdürlüğü, 2004-2006 yılları arasında Hakkari-Yüksekova İlçe Emniyet Müdürlüğü, 2006-2018 yılları arasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde görev yapmış olan Emniyet Genel Müdürülüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkan V. 1. Sınıf Emniyet Müdürü Tolga ALİUSTA, meslek içi eğitimlerinin yanı sıra meslek hayatı boyunca başarılı çalışmalarından dolayı çeşitli zamanlarda çok sayıda taltif ve takdirnameyle ödüllendirildiğine dair haber Protokol Haber'de.
Emniyet Genel Müdürülüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkan V. 1. Sınıf Emniyet Müdürü Tolga ALİUSTA,

Tolga ALİUSTA Kimdir?

Emniyet Genel Müdürülüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkan V. 1.  Sınıf Emniyet Müdürü Tolga ALİUSTA, 1990 Polis Kolejinden, 1994 yılında Polis Akademisinden mezun olarak Komiser Yardımcısı rütbesiyle mesleğe başladı.

Sırası ile 1994-2004 yılları arasında Ankara Emniyet Müdürlüğü, 2004-2006 yılları arasında Hakkari-Yüksekova İlçe Emniyet Müdürlüğü, 2006-2018 yılları arasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde görev yapmış olan Emniyet Genel Müdürülüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkan V. 1.  Sınıf Emniyet Müdürü Tolga ALİUSTA, meslek içi eğitimlerinin yanı sıra meslek hayatı boyunca başarılı çalışmalarından dolayı çeşitli zamanlarda çok sayıda taltif ve takdirnameyle ödüllendirildi.

TODAİE Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans da yapan, Tolga ALİUSTA, 25.05.2018 tarihli Bakanlık Oluru ile Emniyet Genel Müdürlüğü Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Başkanı olarak atandı.

Tolga Aliusta Özel Hayatı

Medya Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Tolga Aliusta aslen Çankırı Ilgaz’lı olup, evli ve iki çocuk babasıdır.​