TOHM Sporcularından 7 Madalya

Gürcistan’ın Batum kentinde devam etmekte olan Uluslararası Gürcistan Turnuvası bugün yapılan final atışları ile son buldu. Protokol Haber'de.
Türkiye Okçuluk Federasyonu

Gürcistan’ın Batum kentinde devam etmekte olan Uluslararası Gürcistan Turnuvası bugün yapılan final atışları ile son buldu.

Gürcistan, Azerbaycan, Polonya, Kazakistan, Ermenistan, Ukrayna, Letonya Milli Takımları ile Antalya ve Samsun’da bulunan TOHM merkezi sporcuları yer aldığı yarışmalarda sporcuları toplam da 7 Madalya Kazanma başarısı gösterdi.

7 Madalya Kazanma Başarısı Gösterdiler

Klasik Yay Mix Takım Yarışmasında Efe Gürkan Maraş ve Aysima KARAOĞLU’nda oluşan takımımız bronz madalya kazandı. Klasik Yay Erkek Takım Yarışmalarında, Batuhan AYAZ, Musa ARZUMAN ve Alp AKIŞ’dan oluşan takımımız Altın Madalya kazanırken Efe Gürkan MARAŞ, Çağrı ÇOLAKOĞLU ve Furkan SERT’den oluşan takımımız gümüş madalya kazandı. Klasik Yay Bayan Takım Yarışmalarında Buse Yaren ATEŞ, Gökçe DEMİREL ve Aysima KARAOĞLU’ndan oluşan takımımız gümüş madalya kazandı.

Klasik Yay Bireysel Bayanlar  Buse Yaren ATEŞ Kazak rakibin 6-0 geçerek Bronz madalya kazandı. Klasik Yay Bireysel Erkeklerde Alp AKIŞ yine Kazak rakibini 6-4 geçerek bronz madalya kazanırken Efe Gürkan MARAŞ’da Ukraynalı rakibini geçerek Altın Madalya’nın sahibi oldu.

TOHM Sporcuları toplamda 2 Altın, 2 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanma başarısını gösterdiler.