TFF’den Sesi Görenler için yemek organizasyonu

Görme Engelliler Milli Takımı teknik heyeti ve büyükelçiler için yemek organizasyonu düzenlendi haber ile ilgili gelişmeleri Protokol Haber'de takip edebilirsiniz.
Görme Engelliler Milli Takımı teknik heyeti ve büyükelçiler için yemek organizasyonu düzenlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından IBSA Avrupa Görme Engelliler Futbol Şampiyonası’nda mücadele eden Görme Engelliler Milli Takımı teknik heyeti ve büyükelçiler için yemek organizasyonu düzenlendi.

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem ile TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy’un ev sahipliği yaptığı Roma’daki yemeğe, Görme Engelli Milli Takım Teknik Direktörü John Ball, Milli Takım Koordinatörü Eren Yıldırım, Türkiye’nin Roma Büyükelçisi Murat Salim Esenli, Türkiye’nin Vatikan Büyükelçisi Lütfullah Göktaş, Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan ile çok sayıda davetli katıldı.

İsmail Erdem, dün akşam gerçekleşen yemekte yaptığı konuşmada büyükelçiler Murat Salim Esenli ve Lütfullah Göktaş’a destekleri için teşekkür ederken Milli Takım forması takdim etti.